HIFU-Ameliyatsiz-Yuz-Germe

HIFU: Ameliyatsız Yüz Germe


Cildin derin katmanlarına kontrollü ve yüksek yoğunlukta ısı enerjisi göndererek tek seansta cilt ve cilt altı dokuda yaşlanmanın etkilerini ortadan kaldırabilmesi nedeni ile diğer uygulamalardan farklılaşan yönteme HIFU; Ameliyatsız Yüz Germe işlemi denmektedir.


Fokuslu Ultrason HIFU: Ameliyatsız Yüz Germe


Yaş alma ile birlikte bireyin genetik yapısı, yaşam şekli beslenme alışkanlıkları ve çevresel faktörler yüzde sarkma ve gevşemeye neden olabilir. Estetik dünyasında yaş almanın etkilerini azaltmak için birçok yeni teknik kullanılmaktadır. Bu tedavilerin birçoğu cildin yüzeysel tabakalarında etkilidir. Bu tarz uygulamalar ciltte parlaklık, canlılık, ince kırışıklıkların azalması gibi olumlu etkiler sağlayabilmektedir. Ancak sıkılaşma ve gerginlik etkisi için cildin alt katmanlarına nüfus edebilen bir uygulamaya ihtiyaç vardır.


HIFU’ nun Avantajları


Doğal kollajen üretimini uyarır,

İşlem sonrası sosyal yaşantınıza ve işinize dönebilirsiniz,

Ağrı hissi yaratmaz,

Cilt altı fasyasın da gerginleşme sağlar,

Yağ hücrelerini yok eder,

Cildin elastikiyetini arttırır,

Cilt dokusunu pürüzsüzleştirir,

Etkisi klinik olarak kanıtlanmıştır

HIFU Uygulaması kaç seanstır, sonuçlar en erken ne zaman ortaya çıkar,


HIFU: Ameliyatsız Yüz Germe

HIFU uygulamaları tek seanstır, ağır ciltlerde ve yoğun sarkma olan hastalarda ikinci bir seans gerekebilir. Etki, uygulamanın hemen sonrasında oluşan ödemin 24 saatte geçmesini takiben 2 hafta sonunda gözlenmeye başlar. Kişiden kişiye değişmekle beraber kesin sonuç için 3 ay süre ile beklemek gerekmektedir


Hifu; Ameliyatsız Yüz Germe Yaptıranların Yaşadıkları               

Bundan 6 ay önce başladığım ameliyatsız yüz germe araştırması tam 2.5 ay sürdü. 3.5 ay önce uygulamayı yaptırdım, Bu süreçte neler yaşadım adım adım size ameliyatsız yüz germe sürecimi anlatmak ve en azından benim gibi bu uygulamayı araştıran ve yaptırmak isteyenlere yardımcı olmak istedim. Çünkü ben bu araştırmaları yaparken benim önümde böyle bir rehber yoktu ve hangi aşamalarda zorlandığımı çok iyi hatırlıyorum. Bunu sizin yaşamamanız için yaşadığım süreç hakkında bilgi vermek isterim.


Categories:

Değer Verilen Cevaplar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

@2019 Güzellik ve Sağlık Merkezine Hoş Geldiniz !!!
GÜZELLİK DAHİSİNİ ARA.!
×

GÜZELLİĞİNİZE, GÜZEL GÜLÜŞLER KATALIM :) 20 SENELİK DENEYİM İLE SİZE GÜVENİLİR GÜZELLİK ANLAYIŞI İLE HİZMET ETMEYE KARAR VERDİK 

0 546 542 95 46

× GÜZELLİK DAHİNİZ SİZE NASIL YARDIMCI OLABİLİR